اخبار ویژه

دیدار مسئول سازمان بسیج کارگری و و کارخانجات استان ایلام و دبیر هیات اندیشه ورز استان با مدیر تولید صدا وسیمای مرکز ایلام /توافق در راستای ساخت مستند نمایشی در جهت تبلیغ اقدامات شاخص سازمان

کد خبر : 18504
پنجشنبه 30 تیر 1401 - 22:53
1

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، صبح امروز مورخ ۲۹ تیر ۱۴۰۱ سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان با مهندس صالحی مدیر تولید صدا و سیمای مرکز ایلام دیدا ...

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، صبح امروز مورخ ۲۹ تیر ۱۴۰۱ سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان با مهندس صالحی مدیر تولید صدا و سیمای مرکز ایلام دیدار و گفت و گو کرد.
سرهنگ شفیعی در این دیدار ،صدا و سیما را از دستگاه های پیشرو در نشر فرهنگ تولید و اشتغال دانست و گفت: امیدواریم بستری فراهم شود که صدا و سیما در مسیر رونق تولید و اشتغال یاری‌رسان بسیج کارگری شود.
وی نقش صدا و سیما در مسئله اشتغال و تولید را انکار ناپذیر و غیر قابل چشم پوشی خواند و توجه به خواسته های جامعه کارگری را مستلزم همکاری صدا و سیما دانست.
این مقام مسئول بیان کرد :انتظار داریم صدا و سیما به عنوان بزرگ ترین و در دسترس ترین رسانه، در جهت انعکاس فعالیت های بسیج کارگری پیشقدم شود و خوشبین هستیم اطلاع رسانی های صدا و سیما از فعالیت های بسیج کارگری و کارخانجات عامل موفقیت ما در پیشبرد اهدافمان خواهد بود.
وی در ادامه به دو طرح شهید برونسی و طرح شهید کریمی اشاره کرد و تصریح کرد :این دو طرح با هدف راه اندازی واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل و همچنین با هدف اشاعه فرهنگ کار و تولید از اهم برنامه های سازمان هستند که با یاری خدا و همکاری صدا و سیما به زودی انجام خواهند گرفت.
در این دیدار مهندس صالحی مدیر تولید صدا و سیما نیز حمایت از تولید و اشتغال را دغدغه همیشگی صدا و سیما دانست و گفت: این مهم همواره در صدر برنامه‌های کاری و حمایتی صدا و سیمای مرکز ایلام بوده است.
مهندس صالحی اظهار داشت: تحقق شعار سال به جد توسط صدا و سیما دنبال می‌شود و باور داریم که مسیر تحقق شعار سال از مسیر بسیج کارگری می گذرد.
مدیر تولید صدا و سیما مرکز ایلام بیان کرد: سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان در شناساندن کارگاه تولیدی کوچک و بزرگ در سراسر استان به صدا و سیما اقدام کند و ما نیز با کمال میل در معرفی این کارگاه ها در جهت بسط روحیه اشتغالزایی عمل خواهیم نمود.
در پایان این دیدار نیز توافق شد یک مستند تبلیغاتی و نمایشی برای معرفی خدمات شاخص سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام توسط صدا و سیما تولید و پخش شود.

ارسال توسط : ilam110
بازدید
دیدگاه