اخبار ویژه

دیدار مسئول سازمان با حجت الاسلام رستگار مدیر مدرسه حوزه علمیه صاحب الزمان (عج) شهر ایلام/ تاکید بر همراهی بسیج طلاب با بسیج کارگری

کد خبر : 18572
یکشنبه 9 مرداد 1401 - 22:52
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، امروز صبح سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگران استان با حجت الاسلام محمد رضا رستگار مدیر مدرسه علمیه صا ...


به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، امروز صبح سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگران استان با حجت الاسلام محمد رضا رستگار مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج) شهر ایلام در محل سالن اجتماعات شهرداری ایلام گفتگو کرد.
سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی با تاکید بر اهمیت نگاه مذهبی و دین محوری در اجرای برنامه های بسیج، گفت: نگاه تک بعدی و خود محوری در روحیه بسیجی جایی ندارد و حتماً هماهنگی با حوزه علمیه استان در برنامه‌های کاری بسیج در حوزه های مختلف خواهد بود و افتخار خواهیم کرد نگاه معنوی چاشنی برنامه های بسیج کارگری شود ‌.
مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام اظهار داشت: دشمن تلاش دارد استقلال و آزادی نظام جمهوری اسلامی ایران را خدشه‌دار کند و امروز برای اجرای این هدف خود قدم در مسیر اقتصادی گذاشته است و ما به حول و قوه الهی در بسیج کارگری قصد داریم با اجرای برنامه ها مختلف، نقشه های آنان را مانند سابق و این بار در حوزه اقتصاد و تولید و اشتغال زمین گیر کنیم.
سرهنگ شفیعی اظهار داشت: اگر نگاه کاری با انگیزه های معنوی همراه شود آنگاه مردم می‌توانند به مشاهده بهتر و کامل تری از خدمات بسیج برسند و اقدامات مفید و جهادی روحانیون و مبلغان دینی در زمان اوج گیری بیماری منحوس کرونا نشانگر پیوستگی روحیه الهی و روحیه بسیجی است.
حجت الاسلام محمد رضا رستگار مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان (عج) شهر ایلام نیز در این دیدار با تسلیت ایام سوگواری حسین بن علی (ع)، به تبیین نقش بسیج در روزگار سخت کشور پرداخت.
حجت الاسلام رستگار اظهار داشت: بسیج از نیروهای مردمی تشکیل شده است و در واقع بسیج عصاره ی نیروهای مردمی و جهادی کشور هستند و ماموریت های مختلف بسیج، مأموریت‌های مبارکی هستند و دغدغه مندی آن در خصوص موضوع روز جامعه را نشان می‌دهد.
وی بیان کرد: مهمترین عاملی که باعث درخشندگی بسیج در کشور شده است مردمی بودن و حضور در میدان عمل است و اگر بسیج به وظایف و اختیارات خود آگاه و واقف باشد به پشتیبان دائمی مردم در موقعیت های مختلف مبدل خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا رستگار در پایان سخنان خود عنوان کرد: تجربه نشان داده است که ردپای بسیج محل آبادانی بوده است و به همین سبب، امیدواریم ان شاءالله تجربه حضور بسیج در میدان رفع مشکلات کارگران و حوزه تولید و کار و اشتغال نیز تجربه موفقی برای بسیج باشد .

ارسال توسط : ilam110
بازدید
دیدگاه