اخبار ویژه

حضور مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام در جلسه تکریم و معارفه مسئول پایگاه شهید تفنگچی بهزیستی استان

کد خبر : 18490
سه شنبه 28 تیر 1401 - 21:21
1

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام ،صبح امروز چهارشنبه بیست و هشتم تیر ماه ،مسئول سازمان به منظور تبریک هفته بهزیستی به کارکنان و همچنین شرکت در جلسه تودیع ...

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام ،صبح امروز چهارشنبه بیست و هشتم تیر ماه ،مسئول سازمان به منظور تبریک هفته بهزیستی به کارکنان و همچنین شرکت در جلسه تودیع و معارفه مسئول پایگاه مقاومت شهید تفنگچی ،با مسولان بهزیستی استان دیدار و گفتگو کرد.
سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج جامعه کارگری و کارخانجات استان ایلام ضمن تبریک هفته بهزیستی به کارکنان و مسئولان این نهاد ،بهزیستی را از نهاد های مهمی دانست که دارای ارتباط نزدیکی با جامعه کارگری است.
وی خاطر نشان کرد ؛سازمان بهزیستی در طول دوران بعد از انقلاب از نهادهای فعال و دارای نقش مهم و موثر بوده است و خدمت در بهزیستی افتخاری است که نصیب بندگان نظر کرده خالق شده است که بحمدلله مسئولان بهزیستی استان با روحیه انقلابی و بسیجی خود لیاقت خود را برای خدمت در این نهاد نشان داده اند و هفته بهزیستی فرصت مناسبی برای ارائه گزارشات از خدمات بی بدیل این نهاد است.
وی اظهار داشت :پایگاه شهید تفنگچی در دوره‌های زمانی اخیر عملکرد مناسبی داشته است که البته می تواند در یک دوره زمانی میان مدت ،خدمات مطلوب تری در راستای تقویت روحیه بسیجی و ایثارگری در بهزیستی استان ارائه دهد.
سرهنگ شفیعی بیان کرد :امروزه و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سازمان بهزیستی، تبدیل به قرارگاه مستضعفان و محرومان شده است.
مسئول سازمان بسیج جامعه کارگری و کارخانجات استان گفت: همراهی بهزیستی همانند موتور پیشران در راستای ایجاد رفاه و امنیت شغلی کارگران است و روحیه مثال زدنی مسئولان این ارگان نوید دهنده همکاری های دو سویه میان بسیج کارگری و کارخانجات و بهزیستی استان است و امیدوار هستیم با همکاری های فی مابین بتوانیم از جامعه تحت پوشش این نهاد روز به روز کاسته و به جامعه شاغل بیفزاییم.
این مقام مسئول در پایان انتصاب مسئول جدید پایگاه مقاومت شهید تفنگچی را تبریک گفته و از زحمات جناب آقای فرزاد رستمی مسئول سابق این پایگاه تشکر و قدردانی کرد.
دکتر حسین نورعلیوند مدیرکل بهزیستی استان در این جلسه ضمن ابراز تشکر از مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان و خوشامد گویی به وی گفت :همواره در بهزیستی استان تلاش کرده‌ایم پذیرای نقطه‌ نظرات بسیج باشیم و معتقدیم نظرات بسیجیان همیشه راهگشای مسائل مختلف من جمله در بهزیستی بوده است.
نورعلیوند اظهار داشت: افتخار ما  در بهزیستی استان است که کارکنان این نهاد با بسیج در حوزه های مختلف همکاری کنند و روحیه بسیجی لازمه پیشبرد اهداف مد نظر بهزیستی استان است.
مدیرکل بهزیستی استان گفت: همواره سعی ما بر این بوده است که پایگاه مقاومت شهید تفنگچی به فعالیت‌های خود ادامه دهد و شاهد تلاش های این پایگاه برای ترویج روحیه انقلابی در سطح کارکنان این مجموعه بوده ایم.
در پایان این جلسه ،از زحمات و خدمات جناب آقای فرزاد رستمی مسئول سابق پایگاه شهید تفنگچی بهزیستی استان تقدیر و حکم انتصاب جناب آقای سید محمد صادق مداحیان به عنوان مسئول جدید پایگاه به وی اعطا شد‌.

ارسال توسط : ilam110
بازدید
دیدگاه