اخبار ویژه

بزرگداشت برنامه های هفته بسیج با محوریت بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام

کد خبر : 18963
یکشنبه 15 آبان 1401 - 20:31
مسئول_سازمان_بسیج_کارگران_و_کارخانجات_استان_ایلام

رئیس سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: در هفته بسیج بیش از 85 برنامه با محوریت بسیج کارگری در سطح استان که نیاز جامعه کارگری است، برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام صبح امروز جلسه ستاد بزرگداشت هفته بسیج در محل سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور مسئول سازمان بسیج کارگران کارگران کارخانجات استان، معاون هماهنگ کننده سپاه امیر المؤمنین(ع) و فرماندهان پایگاه های حوزه ی بسیج کارگران و کارخانجات تشکیل شد.

 امروز سرهنگ ابراهیم شفیعی رئیس سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در این جلسه‌ ضمن تشکر از حضار در این جلسه در مورد برنامه های هفته بسیج گفت: نگاه سازمان بسیج کارگران کشور به استان ایلام یک نگاه مثبت و توجه ویژه به برنامه های بسیج کارگری استان در سطح کشور بوده که این مرهون تلاش همه مدیران به مقوله بسیج کارگری و کارخانجات استان است.

 وی اظهار داشت: با وجود فرماندهان پایگاه ها و حوزه های بسیج کارگری و مدیران جهادی در سطح استان در آینده نزدیک جزء 3 استان برتر به لحاظ بسیج کارگری در سطح کشور خواهیم شد. رئیس سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام ادامه داد: در هفته بسیج بیش از 85 برنامه با محوریت بسیج کارگری در سطح استان که نیاز جامعه کارگری است، برگزار می‌شود.

 وی افزود: استان ایلام 31 شهید کارگر دارد که در هفته بسیج یادواره شهدای کارگر استان با محوریت بسیج سپاه ناحیه ایلام برگزار خواهد شد. رئیس سازمان بسیج کارگران استان اضافه کرد: راه اندازی پایگاه بسیج شرکت نفت آذر و چنگوله و پایگاه انجمن اصناف همچنین تجلیل از خادمین و فعالان کارگری در کنگره عظیم اربعین و معرفی چهره های شاخص حوزه های مختلف کار به دانش آموزان و سایر اقشار خواهیم داشت. وی تصریح کرد: غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدای کارگر و میز خدمت بسیج کارگری همچنین اعزام اردو های جهادی به مناطق محروم و اجرای شیفت ایثار در واحدهای تولیدی از جمله اهم برنامه های شاخص است.

سرهنگ شفیعی در پایان خاطرنشان کرد: پایگاه های مقاومت بسیج کارگری هم ویژه برنامه های درونی را دارند؛ اجرای کامل برنامه ها که نماد و مظهر شکوفایی در هفته بسیج نمود پیدا می کند.

سرهنگ نصراللهی نیز در این دیدار ضمن عرض تسلیت شهدای شاه چراغ و محکوم کردن عاملان این حادثه تروریستی یاد آور شد ازبعد از جنگ جهانی دوم آمریکا بدنبال سلطه بر تمام جهان بوده است.خواه این سلطه از طریق جنگ نظامی، جنگ اقتصادی، جنگ رسانه جنگ غیر مستقیم و یا جنگ ترکیبی باشد، که سخت ترین آن جنگ ترکیبی است.

وی افزود : سعی آمریکا ترور شخصیتی است که این گونه از ترور بسیار بد تر از ترور فیزیکی است.آمریکا با جنگ روانی و ترور شخصیت می خواهد 100 روایت درست را بگوید تا یک روایت غلط را ادراک سازی کند. امروزه جنگ غالب ،جنگ از نوع رسانه است توفیقی که نصیب شما عزیزان شده است این است که با رسانه بتوانید اتحاد بین مردم و حاکمیت را مستحکم تر کنید.

ارسال توسط : ilam110
بازدید
دیدگاه