اخبار ویژه

گرامیداشت هفته دولت توسط مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان

کد خبر : 18708
چهارشنبه 2 شهریور 1401 - 15:54
گرامیداشت هفته دولت

بسم رب الشهدا و الصدیقین 

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش‏های بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیش از پیش آشنا شوند‌.

هفته ابتدایی شهریورماه به پاس خدمات دو بزرگوار و بزرگمرد نظام اسلامی، شهیدان محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به نام هفته دولت نامگذاری شده است تا دولتمردان با تاسی از این شهیدان خداجو،به ارائه اقدامات موثر و مطلوب در جامعه اسلامی بپردازند. این دو شهید بزرگوار با روحیه الهی، همواره در پی خدمت خالصانه و صادقانه به مردم ذیل دستورات امام انقلاب و ائمه معصومین بودند و خدا شناسی متمایز سازنده آنان برای ملت و امت بود و جذبه نظام مقدس جمهوری اسلامی به وسیله پاکدستی آنان نزد مردم تقویت یافت. به راستی این دو شهید بزرگوار، نمونه راستین‌ و حقیقی از زمامداری اسلامی در مقابل امت شیعه بودند.

این هفته، فرصتی مناسب برای ارائه دستاورد های دولت اسلامی در جهت تفهیم افکار و جلب رضایت مندی عموم از خدمات دولت هاست. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان پاک کشور، خصوصا شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را خدمت عموم جامعه کار و تولید تبریک عرض نموده و موفقیت دولت محترم را در راستای دستیابی به هدف غایی خویش که همانا خدمت به مردم است آرزومندم.

 

 

سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی

مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام

ارسال توسط : خبرنگار ایلام
بازدید
دیدگاه