اخبار ویژه

پیام تبریک مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت پیامبر (ص) و امام صادق (ع)

کد خبر : 18887
جمعه 22 مهر 1401 - 16:54
مسئول_سازمان_بسیج_کارگران_و_کارخانجات_استان_ایلام

به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، در پیام جناب سرهنگ ابراهیم شفیعی به این مناسبت آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«ما بَرَأ اللّهُ نَسمَهً خَیرا مِن محمّدٍ/ خداوند انسانى بهتر از محمّد (ص) نیافریده است. (امام على علیه‌السلام)

ماه ربیع الاول یاد آور فرخنده میلاد ختم رسل و پیامبر صلح و دوستی و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) است، که همانا نماد و اسوه حسنه و مبلغ توحید ناب برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.
پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز، دین رحمت، صلح و عدالت بهره مند ساخت.
وحدت و یکپارچگی مسلمانان و لزوم اتحاد و همدلی میان ایشان، از دستاوردهای دین مبین اسلام و آموزه های اسلامی و فرهنگ قرآنی است.
میلاد فخر آفرینش؛ پیامبر اعظم حضرت رسول اکرم (ص)، بهانه خلقت، مبشر آگاهی و حکمت، پرچمدار عدالت و برابری و نیز میلاد فرزند برومندش موسس و رئیس مذهب جعفری پرچمدار ولایت علوی حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) را صمیمانه به محضر مسلمین جهان بویژه همکاران گرانقدرم در سپاه امیر المؤمنین استان، تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال سلامتی، سعادت ومزید توفیق خدمت صادقانه و بی منت و ماندگار را برای همگان مسئلت دارم.

سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی
مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام

ارسال توسط : خبرنگار ایلام
بازدید
دیدگاه