اخبار ویژه

نظارت و بازدید از گروههای جهادی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان در مهران

کد خبر : 18804
سه شنبه 22 شهریور 1401 - 00:01
1
به منظور تسریع در خدمت رسانی به زوار و عشاق حسینی صورت پذیرفت

ارائه خدمات رایگان به زوار همچنان ادامه دارد./ استقرار گروه های جهادی سازمان بسیج کارگری در مرز مهران

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، همزمان با آغاز موسم اربعین حسینی سالیانه تعداد کثیری از عاشقان حسینی راهی مرز مهران برای زیارت عتبات عالیات خواهند شد‌‌.
به همین سبب، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام به مانند سالیان اخیر، خدمت به زوار را در دستور کار قرار داده است.
سرهنگ ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج‌ کارگران و کارخانجات استان ایلام، با اشاره به فعالیت موکب های شهدای کارگری در شهر مهران گفت: از روز گذشته و همزمان با موج بازگشت زوار به کشور، سازمان بسیج کارگری این استان اقدام به استقرار گروه های جهادی برای بازگشت زوار حسینی نموده است.
سرهنگ شفیعی همچنین در خصوص فعالیت گروه های جهادی این سازمان افزود:این گروه های جهادی فعالیت هایی در خصوص تاسیسات، برق و الکتریک و لوله کشی خاص موکب های اربعین انجام خواهند داد‌.
وی اظهار داشت: این گروه های جهادی همچنان با عطف به روحیه خستگی ناپذیر خود، تا پایان کنگره اربعین در مرز بین المللی مهران به فعالیت خود ادامه می دهند.
همچنین در ادامه این بازدید، سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگران استان ایلام با همراهی دکتر مجید احسانی مدیر کل سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان ایلام و از پایانه مرزی مهران بازدید کرده و آخرین وضعیت پایانه مرزی برای پذیرایی از زوار در پیک بازگشت زوار الحسین از این پایانه را مورد بررسی قرار دادند.
همچنین در پایان این بازدید، سرهنگ پاسدار شفیعی با آمهندس حامد سلیمانی مدیر کل سازمان فنی فنی حرفه ای استان،  مهندس علی محمودی مدیر فنی و حرفه ای شهرستان مهران و مهندس حیدر زاده مسئول بسیج گروه صنعتی ایرانخودر دیدار کرد.
سرهنگ شفیعی حوزه مقاومت شهید رضایی نژاد فنی و حرفه ای استان ایلام را موتور پیشران حرکت به سمت اجرای اهداف بسیج کارگری خصوصا در موضوع اربعین دانست و همکاری همه جانبه مسئولان استانی و شهرستانی فنی و حرفه ای را "با اهمیت" خواند.

ارسال توسط : خبرنگار ایلام
بازدید
دیدگاه