اخبار ویژه

نشست سیاسی بصیرتی کارکنان شرکت پالایش گاز ایلام با حضور سردار کریمیان جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام و سرهنگ شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان و دکتر روح‌الله نوریان مدیر عامل پالایشگاه گاز ایلام

کد خبر : 18926
چهارشنبه 4 آبان 1401 - 20:26
مسئول_سازمان_بسیج_کارگران_و_کارخانجات_استان_ایلام
صبح امروز چارشنبه چهار آبان ماه نشستی با موضوع جهاد تبیین و تحلیل و بررسی وقایع اخیر کشور در محل سالن آمفی تئاتر خلیج فارس برگزار گردید

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، صبح امروز چارشنبه چهار آبان ماه نشستی با موضوع جهاد تبیین و تحلیل و بررسی وقایع اخیر کشور با حضور سردار کریمیان جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام و سرهنگ شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان و دکتر روح‌الله نوریان مدیر عامل شرکت پالایش کارخانجات در محل سالن آمفی تئاتر خلیج فارس برگزار گردید.

‍ جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: 

دشمن با همه ظرفیت ها برای تضعیف ما به میدان آمده، غافل از اینکه سیلی ما این بار محکم‌تر است/ استراتژی فتنه اخیر در قلب استکبار شکل گرفت 

سردار "قدرت اله کریمیان"، جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در نشست سیاسی بصیرتی کارکنان شرکت پالایش گاز ایلام که صبح امروز در محل سالن آمفی تئاتر این شرکت برگزار شد، گفت: استکبار بار دیگر با تمام ظرفیت خود به میدان آمد چرا که احساس می کرد می تواند یک بار دیگر بلند شود، اما باید بدانند که این بار سیلی محکم تر و شدیدتری را از ملت ما خواهند خورد. 

وی افزود: امروز دشمن برای همراه کردن مردم با نا آرامی ها ، تعداد اندکی از هنرمندان و ورزشکاران را دست آویز قرار داده در حالی که در غرب و اروپا بدترین رفتارها با معترضین انجام می شود و هیچ هنرمند و ورزشکاری جرات حمایت از آنها را ندارد. 

کریمیان در ادامه گفت: در جامعه غرب لیست بلند بالایی از ورزشکاران و هنرمندان وجود دارد که به علت دخالت در امور غیر مرتبط برخورد سختی با آن ها نظیر زندان، اخراج، جریمه و ... صورت گرفته است. هنرمندان و ورزشکاران متعهد و به نام باید در آرام سازی جامعه نقش خود را به خوبی ایفا کنند که با این روش نام آنها در دل ملت ماندگار خواهد شد. 

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) خاطر نشان کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی دشمن همواره از سه ضلع اسلام ، ولایت و مردم  ناتوان بوده و امروز در اوج قدرت بازدارندگی و توان دفاعی قرار داریم که از این بابت در دنیا بی نظیر هستیم. 

وی در ادامه گفت: در طول انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دشمن با تمام قوا به میدان آمده وما همواره با تهدیدهای بزرگ روبه رو بوده ایم که  این  باعث شده تا در بحران ها رشده کرده ، قوی شده و وسعت پیدا کنیم. 

کریمیان یادآورشد: کشوری که دارای رهبر بزرگ، مکتب بزرگ، مردم بزرگ و دشمن بزرگ باشد این کشور قوی می شود و هرگز شکست نمی خورد.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام عنوان داشت: آمریکا قصد داشت که دهکده جهانی به رهبری آمریکا را تشکیل داده و نفت و امنیت رژیم صهیونیستی را از غرب آسیا و منطقه خاورمیانه تامین کند ولی جمهوری اسلامی هردو راهبرد آمریکا را به چالش کشیده واین نشان دهنده این است که معادلات دنیا امروز به حضور ایران بستگی دارد. 

وی در ادامه گفت: امروز رقبای آمریکا برای او احترام قائل نبوده ، کشورهایی دوستش دیگر به آمریکا اعتماد ندارند و قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه زیاد شده که باعث شده تا آمریکا هر روز بیشتر به فروپاشی نزدیک تر شود.طبق آمار سرجمع کنشگران ناآرامی ها چه داخلی و خارجی( استارت آپ ها، ورزشکاران ، هنرمندان و سیاسیون ) کمتر از ۱۰۰۰ نفر هستند که با وجود تعداد اندک، اما هیاهوی بزرگ دارند و نکته قابل تامل حضور انگشت شماری از هنرمندان و ورزشکاران در اغتشاشات برای تحریک مردم است. 

کریمیان در ادامه گفت: برخی هنرمندان ،  ورزشکاران و خواصی که در جمهوری اسلامی پرورش یافته و امروز درآمدهای زیادی کسب کرده اند ودارندعلیه منافع ملی، مردم را تحریک به نا آرامی می کنند، باید بدانند که بزرگ تر از آن ها هم نتوانسته به نظام اسلامی ضربه بزند و اگر قدر نظام جمهوری اسلامی را ندانند قطعا خود مردم آنها را پس می زنند. 

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) در پایان افزود: ما امروز با یک جنگ ترکیبی روبه رو هستیم که دشمن با تمام ظرفیت ها به میدان آمده است ولی با درایت رهبر انقلاب و هوشیاری مردم نقشه های آن  یکی بعد از دیگری باطل می شود.

جناب سرهنگ شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از عزیزانی که بانی جلسه بودند با محکوم کردن عوامل اغتشاشات اخیر خاطر نشان کرد: راهبرد های آمریکا و غرب برای ایجاد بی ثباتی در کشورهای منطقه و اغتشاش و ناآرامی در جمهوری اسلامی برای تضعیف عناصر قدرت از راهبرد های آمریکا است که برای از بین بردن موفقیت های جمهوری اسلامی و جلوگیری از پیشرفت جمهوری اسلامی از آنها استفاده می کند.

وی افزود؛ اتفاقات اخیر هر چند تلخ و اسفناک بود، اما بار دیگر ماهیت دشمنان واقعی این مرز و بوم را برملا کرد، آنانی که برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ عمل ضدانسانی فروگذار نمی کنند. وقایع اخیر و گذشته نشان می دهد سیاستی که دشمن در اینگونه حوادث از طریق بازوهای رسانه ای خود دنبال می کند، شبهه افکنی، غبارآلود کردن فضا و سوء استفاده از احساسات پاک جوانان به منظور ایجاد تقابل درون ملت و نیز بین ملت و حاکمیت است. لذا همگان باید مراقب باشند تا اختلاف دیدگاه ها و سلایق موجب ایجاد دوقطبی های کاذب و تفرقه افکن نشود.

وی خاطر نشان کرد؛ مردم بزرگ ایران به خوبی نشان داده اند که علیرغم اختلاف در قومیت، دین، مذهب، اعتقادات و سلایق، در راستای استقلال، عزت و اعتلای کشور هم زبان و هم قسم هستند و ضمن تقدیر خالصانه از زحمات حافظان امنیت و در کنار آنها به دشمنان اجازه سوء استفاده نخواهند داد. حضور پرشور اقشار مختلف مردم پس از این اغتشاشات در حمایت از مقدسات اسلامی و مخالفت با اقدامات خرابکارانه گروهی آشوب طلب گواهی بر این مطلب است و نشان می دهد که ملت بزرگ ایران حتی اگر نسبت به برخی مسائل و عملکردها نقد و اعتراض داشته باشند، در مقابل اینگونه اقدامات ساختارشکنانه خواهند ایستاد.

دکتر نوریان نیز در پایان این نشست خلاصه ای از عملکرد پالایشگاه گاز ایلام ارائه کرد .

در پایان این دیدار نیز از خدام اربعین تقدیر گردید و به پاس قدردانی از زحمات این عزیزان تقدیر نامه ای تقدیم حضور شد .

ارسال توسط : خبرنگار ایلام
بازدید
دیدگاه