اخبار ویژه

مراسم اکرام و اطعام ایتام و نیازمندان ایلام

کد خبر : 19806
جمعه 1 اردیبهشت 1402 - 18:52
سازمان بسیج کارگری استان ایلام
مراسم اکرام و اطعام نیازمندان و ایتام در ماه مبارک زمضان به همت بسیج کارگری

مراسم اکرام ایتام و نیازمندان با همت بسیج کارگری استان با حضور فرمانده سپاه استان به همراه جانشین این سپاه و همچنین مدیر کل بهزیستی و جمعی از کارکنان بهزیستی ایلام به صورت همزمان در شیرخوارگا ها و مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان ایلام مراسم اطعام و اکرام ایتام در بهزیستی استان ایلام درنیمه دوم ماه مبارک رمضان برگزار شد.

این مراسم با هدف اکرام ایتام و با همت بسیج کارگری استان با حضور فرمانده سپاه استان به همراه جانشین این سپاه و همچنین مدیر کل بهزیستی و جمعی از کارکنان بهزیستی ایلام به صورت همزمان در شیرخوارگا ها و مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست استان برگزار شد.

در این مراسم، فرمانده سپاه و جانشین ایشان به همراه مسئول بسیج کارگری استان از شیرخوارگاه ایلام نیز بازدید کردند و از مدیران دستگاه های اجرایی خواستار عمل به مسئولیت اجتماعی خود و مساعدت به اداره کل بهزیستی ایلام شدند.

ایشان گفتند: اجرای اینگونه مراسم ها برای فرزندان بهزیستی در مراکز تحت نظارت بهزیستی ایلام در سراسر استان باعث نهادینه شدن فرهنگ دینی و قرآنی و ایجاد انگیزه و دلگرمی به اسلام وانقلاب در خانه های کودک بهزیستی ایلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که هزینه های این مراسم توسط سازمان بسیج کارگری استان ایلام فراهم و تقبل شده است.

ارسال توسط : خبرنگار ایلام
بازدید
دیدگاه