اخبار ویژه

جلسه هم اندیشی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران استان ایلام به ریاست دکتر حمید رضا اله بداشتی رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام

کد خبر : 19058
سه شنبه 8 آذر 1401 - 02:05
مسئول_سازمان_بسیج_کارگران_و_کارخانجات_استان_ایلام
شامگاه امروز مورخ ۷ آذر ماه ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام صورت گرفت.

رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور: تفکر جهادی و تلاش جامعه کارگری رمز موفقیت در همه فعالیت های کشور است و اکنون که دشمن از همه طرف ما را مورد هجمه قرار داده با این تفکر می توان در مقابل دسیسه های دشمن ایستادگی کرد.

غروبِ امروز دوشنبه هفتم آذرماه جلسه هم اندیشی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران استان ایلام، به ریاست دکتر حمیدرضا اله بداشتی رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول سازمان بسیج کارگران کارگران کارخانجات استان ،مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از مدیران شورای رفاه و اعضای هیات اندیشه ورز استان در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ، دکتر اله بداشتی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: روحیه و کار جهادی در هرجایی بوده موفقیت حاصل شده است و هر جایی تخصص و تعهد به عنوان دو بال باشد، موفقیت حاصل خواهد شد.
وی با بیان این که بسیج بزرگ ترین تشکل است ادامه داد: رهنمودها و تدابیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با بسیجیان، راهبرد بسیج را مشخص کردند.
وی  با بیان لزوم تعامل بین سازمان ها و نهادها گفت: باید با دلبستگی، هم دلی و همبستگی به هر اندازه که می توانیم ظرفیت ها را هم افزا کنیم ، ظرفیت بسیج در حوزه عملیاتی و اجرایی کار در کنار ظرفیت های دولت و مجلس انقلابی که با وضع قوانین درست و بهتر که منجر میشود به اینکه کارگران با آرامش و آسودگی خاطر بیشتری کار کنند و نگران کار و معیشت خانواده خود نباشند.
وی ادامه داد: تفکر جهادی و تلاش جامعه کارگری رمز موفقیت در همه فعالیت های کشور است و اکنون که دشمن از همه طرف ما را مورد هجمه قرار داده با این تفکر می توان در مقابل دسیسه های دشمن ایستادگی کرد.
وی افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و رهبری بارها درباره بحث معیشت مردم صحبت کردند و افتخار ما باید این باشد که نوکری مردم را داریم و این مردم در همه بزنگاه های انقلاب پا به کار بودند.
اله بداشتی تصریح کرد: بسیج معجزه انقلاب است و در همه مشکلات در کنار مردم بوده و هست و اکنون که مقام معظم رهبری جهاد تبیین را فرمودند لذا باید در مقابل جنگ رسانه ای و تبلیغاتی مقابله کنیم و دشمن تلاش زیادی دارد تا در عرصه فرهنگی و معیشت مردم را ناامید کند.
 امروز سرهنگ ابراهیم شفیعی رئیس سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام نیز در این جلسه‌ ضمن تشکر از حضار گفت؛ با همدلی و همراهی که در بین دستگاه های تابعه وجود دارد بارقه امید در دل مردم توسط دولت کار و کرامت ایجاد شده است.
سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی تصریح کرد: همچنین جامعه کارگری در دوران پس از جنگ، برای تداوم انقلاب در همه صحنه ها حضوری فعال داشتند و در دوران تحریم و شرایط سخت اقتصادی هم با وجود مشکلات معیشتی با تلاش و پشتکار به راه اندازی خط تولید کمک کردند تا وابستگی کشور به بیگانگان کاهش یابد.

وی افزود: نقش اندیشه ورزی در ثبات و پیشرفت برنامه های بسیج خصوصا در حوزه کارگری و تولید،بااهمیت است و دغدغه مندی ریاست سازمان جای تشکر و تقدیر ویژه دارد و نوید بخش تحقق اهداف متعالی سازمان در آینده نه چندان دور خواهد بود‌.
وی یاد آور شد؛ آشنایی با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، تقویت فکری و معنوی جامعه کار و تولید، ترویج فرهنگ خودباوری، آشنا کردن نسل جوان با افکار و اندیشه والای شهدا و عمل به وصیتنامه شهدا و ایجاد فضای معنوی، حماسی و سلحشورانه می توان، راهی به سمت کمال حقیقی انسان است.
در ادامه این جلسه مدیران و اعضای هیئت اندیشه ورز به ارائه آخرین اقدامات حوزه کاری خود و ارائه ی راهکارهایی در خصوص بهبود عملکرد و افزایش امکانات جهت رفاه کارگران پرداختند.

ارسال توسط : خبرنگار ایلام
بازدید
دیدگاه