اخبار ویژه

برگزاری نشست تخصصی مجمع مربیان صالحین سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام/ارائه گزارشات و اقدامات انجام گرفته مربیان

کد خبر : 18882
دوشنبه 18 مهر 1401 - 11:50
مسئول_سازمان_بسیج_کارگران_و_کارخانجات_استان_ایلام

سرهنگ شفیعی: هدف از برگزاری این جلسه، پویایی و زنده کردن حلقه های صالحین در جامعه کارگری استان ایلام و همچنین تشریح موضوعاتی مانند ، روشنگری سیاسی و بررسی مسائل سیاسی روز و تبیین دستورات و آموزه‌های دینی و منویات و رهنمود‌های مقام عظمای ولایت در همه پایگاه های مقاومت کارگری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، صبح امروز شنبه مورخ ۱۶ مهر ماه ۱۴۰۱ جلسه مجمع مربیان صالحین سازمان بسیج کارگری استان ایلام به ریاست مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان و کلیه اعضاء در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام برگزار شد.
جناب سرهنگ شفیعی در این جلسه ضمن تبریک هفته وحدت و نقش مربیان صالحین و هم چنین تاکید بر کیفی بودن حلقه های صالحین گفت: در سایه وحدت، انسجام ملی، همدلی و هم‌افزایی برای توسعه همه جانبه و پایدار، گام های موثری برداریم.
در ادامه این مقام مسئول در این جلسه؛ هدف از برگزاری این جلسه، پویایی و زنده کردن حلقه های صالحین در جامعه کارگری استان ایلام و همچنین تشریح موضوعاتی مانند ، روشنگری سیاسی و بررسی مسائل سیاسی روز و تبیین دستورات و آموزه‌های دینی و منویات و رهنمود‌های مقام عظمای ولایت در همه پایگاه های مقاومت کارگری است.

_بررسی علل تعلل در اجرای برنامه های صالحین در شرکت های پتروشیمی و نفت استان_در اختیار قرار گرفتن به بسته ها و مطالب آموزشی در جهت کیفی شدن این مطالب برای سر گروه های صالحین در مراکز تولیدی_برگزاری مجامع صالحین با محوریت همه کانون ها به صورت نوبه ای با همکاری تعلیم و تربیت بسیج کارگران استان را می‌توان از هم ترین دستاورد های این جلسه یه شمار آورد.

#سازمان_بسیج_کارگران_و_کارخانجات_استان_ایلام#ایلام

#مسئول_سازمان_بسیج_کارگران_و_کارخانجات_استان_ایلام 

#سپاه_امیرالمونین(ع)استان_ایلام #سپاه_پاسداران#ایران

#سرهنگ_پاسدار_ابراهیم_شفیعی#مجمع_مربیان_صالحین

 

ارسال توسط : ilam110
بازدید
دیدگاه