اخبار ویژه

گزارشی از بازدید مسئول بسیج کارگری و کارخانجات از پایانه مرزی مهران

کد خبر : 18806
سه شنبه 22 شهریور 1401 - 01:05
1

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، همزمان با آغاز موسم اربعین حسینی سالیانه تعداد کثیری از عاشقان حسینی راهی مرز مهران برای زیارت عتبات عالیات خواهند شد‌‌. به هم ...

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، همزمان با آغاز موسم اربعین حسینی سالیانه تعداد کثیری از عاشقان حسینی راهی مرز مهران برای زیارت عتبات عالیات خواهند شد‌‌.
به همین سبب، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام به مانند سالیان اخیر، خدمت به زوار را در دستور کار قرار داده است.
سرهنگ ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج‌ کارگران و کارخانجات استان ایلام، با اشاره به فعالیت موکب های شهدای کارگری در شهر مهران گفت: از روز گذشته و همزمان با موج بازگشت زوار به کشور، سازمان بسیج کارگری این استان اقدام به استقرار گروه های جهادی برای بازگشت زوار حسینی نموده است.
سرهنگ شفیعی همچنین در خصوص فعالیت گروه های جهادی این سازمان افزود:این گروه های جهادی فعالیت هایی در خصوص تاسیسات، برق و الکتریک و لوله کشی خاص موکب های اربعین انجام خواهند داد‌.
وی اظهار داشت: این گروه های جهادی همچنان با عطف به روحیه خستگی ناپذیر خود، تا پایان کنگره اربعین در مرز بین المللی مهران به فعالیت خود ادامه می دهند.
همچنین در ادامه این بازدید، سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگران استان ایلام با همراهی سردار حسین اشتری فرماندهی نیروی انتظامی کشور ،سردار علی شمشیری نماینده ویژه ستاد اربعین در استان ایلام دکتر مجید احسانی مدیر کل سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان ایلام و از پایانه مرزی مهران بازدید کرده و آخرین وضعیت پایانه مرزی برای پذیرایی از زوار در پیک بازگشت زوار الحسین از این پایانه را مورد بررسی قرار دادند.
همچنین در پایان این بازدید، سرهنگ پاسدار شفیعی با آقای علی محمودی مدیر فنی و حرفه ای شهرستان مهران و مهندس حیدر زاده مسئول بسیج گروه صنعتی ایرانخودر دیدار کرد.
سرهنگ شفیعی حوزه مقاومت شهید رضایی نژاد فنی و حرفه ای استان ایلام را موتور پیشران حرکت به سمت اجرای اهداف بسیج کارگری خصوصا در موضوع اربعین دانست و همکاری همه جانبه مسئولان استانی و شهرستانی فنی و حرفه ای را "با اهمیت" خواند.

ارسال توسط : خبرنگار ایلام
بازدید
دیدگاه