اخبار ویژه

مصاحبه ی اختصاصی رادیو اربعین کشور با جناب سرهنگ شفیعی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام و رئیس کمیته پشتیبانی ستاد اربعین سپاه امیر المومنین(ع) استان ایلام

کد خبر : 18799
یکشنبه 20 شهریور 1401 - 17:42
مسئول_سازمان_بسیج_کارگران_و_کارخانجات_استان_ایلام

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، صبح امروز یکشنبه ۲۰ شهریور ماه سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان با رادیو اربعین بصورت اخت ...

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام، صبح امروز یکشنبه ۲۰ شهریور ماه سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان با رادیو اربعین بصورت اختصاصی گفتگو کرد‌.
سرهنگ شفیعی در ابتدا ضمن عرض سلام به شنوندگان رادیو اربعین گزارشی از اقدامات این سازمان ارائه کرد.
سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی گفت: امروز همه شهرستان مهران در جوش و خروش حسینی است و زائران و عاشقان اهل بیت امروز در هر بلادی به سمت معراج شهدا، مهران همیشه قهرمان، جهت زیارت عتبات عالیات گسیل شده اند.
مسئول سازمان بسیج کارگری استان ایلام ادامه داد: عشق به اهل بیت، اخلاص و حب به آنان در بین زوار حسینی مستقر در مهران موج می زند.
وی افزود: سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام همگام با سایر کشور با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در سپاه امیر المومنین استان و خصوصا سازمان بسیج کارگری کشور، هم اینک بیش از ۵۳ موکب از سراسر کشور با محوریت بسیج کارگری در مرز بین المللی مهران مستقر نموده است.
سرهنگ شفیعی با اشاره به فعالیت گروه های جهادی این سازمان اظهار داشت: در قالب پویش #همه_کارگر_حسینیم ، ۲۳ گروه تخصصی جهادی از مهندسین فنی، تاسیسات،الکترونیکی، برق، تعمیرات اقلام زوار برای کمک به موکب ها بصورت شبانه روزی و سازماندهی شده در حال فعالیت هستند.
این مقام مسئول در پایان گفت:غالب مراکز تولید و کارخانجات استان نیز هم اکنون تبدیل به موکب اختصاصی جهت خدمت به زوار عزیز شده اند.

ارسال توسط : خبرنگار ایلام
بازدید
دیدگاه