اخبار ویژه

مصاحبه و گفتگوی اختصاصی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با رادیو جوان

کد خبر : 18803
دوشنبه 21 شهریور 1401 - 13:32
مسئول_سازمان_بسیج_کارگران_و_کارخانجات_استان_ایلام

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام،ظهر امروز دوشنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۱، سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان و رئیس کمیته پشتیبان ...

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام،ظهر امروز دوشنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۱، سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان و رئیس کمیته پشتیبانی اربعین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با رادیو جوان در خصوص اقدامات صورت پذیرفته توسط این سازمان گفتگو کرد.
سرهنگ شفیعی در  این گفتگو، ضمن عرض سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران رادیو جوان و مخاطبین، چکیده ای از اقدامات این سازمان در کنگره عظیم اربعین را اعلام کرد.
این مقام مسئول گفت: امروز مهران قهرمان، یادآوری مجاهدت ها و جانفشانی های رزمندگان در طی هشت سال دفاع مقدس،به تجلی گاه عاشقان اهل بیت مبدل شده است.
مسئول سازمان بسیج کارگری استان ایلام اظهار کرد:حب سید و سالار شهیدان در بین عشاق حقیقی آن حضرت در شهرستان مهران و استان ایلام موج میزند.
سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی افزود: سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام همگام با سراسر کشور با همکاری سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و سازمان بسیج کارگران کشور با سازماندهی بیش از ۲۳ گروه جهادی تخصصی متشکل از کارگران فنی، بسیجیان فنی در دسته های مختلف مانند تاسیسات، برق، الکتریک و خدماتی در حال ارائه خدمت به زوار محترم به صورت شبانه روزی در مرز بین‌المللی مهران هستند.
وی تصریح کرد: ما تاکنون ۵۳ موکب با محوریت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام در شهرستان مرزی مهران و سایر شهرستان های تابعه استان سازماندهی نموده و در حال خدمت شبانه روزی میباشند.
وی در ادامه گفت: امروز به نیابت از همه مخاطبان رادیو جوان و همه کارگران بسیجی در سراسر کشور، این افتخار را داریم که خادم همه زوار حسینی باشیم.
سرهنگ پاسدار ابراهیم شفیعی در پایان خطاب به زوار محترمی که قصد عزیمت به مرز مهران را دارند گفت: با توجه به پیک برگشت زوار از کشور عراق با توجه به اینکه بیشتر زوار محترم مرز مهران را برای این مهم انتخاب خواهند کرد،درخواست داریم که از ورود به مرز مهران به جهت ازدحام جمعیت فراوان حتی‌المقدور پرهیز نمایند و صرفا زمانی که در سامانه سماح ثبت نام نموده و در استان ایلام هستند در مرز مهران حضور یافته و سایر زوار ،مرزهای دیگر را برای عبور و مرور انتخاب نمایند.

منبع صوتی : رادیو جوان 

ارسال توسط : خبرنگار ایلام
بازدید
دیدگاه