اخبار

عید سعید غدیر

غدیر محور همبستگی اسلامی و زیربنای تفکر شیعی است

تبریک مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان بمناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم

غدیر محور همبستگی اسلامی و زیربنای تفکر شیعی است که متاسفانه در طول تاریخ با بی مهری‌ها از طرف دشمنان دین قرار گرفته است.

به نقل از خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام، سرهنگ ایوبی مسئول این سازمان به اهمیت روز غدیر اشاره کرد و گفت: ارزشی که روز غدیر برای ما به ارمغان آورده است نسبت به همه رویدادها گرانبهاتر است تا جایی که امام صادق ( ع ) فرمودند: و یوم غدیرخم افضل الاعیاد: روز عید غدیر خم، برترین عیدهاست. همچنین حضرت در حدیث دیگر اشاره کرده اند که : روزه گرفتن در روز عید غدیرخم با روزه گرفتن در تمام عمر دنیا برابری می‌کند که روزه این روز معادل یکصد حج و یکصد عمره مقبول در سال است و این روز بزرگترین عید خداوند است.

وی افزود: غدیر محور همبستگی اسلامی و زیربنای تفکر شیعی است که متاسفانه در طول تاریخ با بی مهری‌ها از طرف دشمنان دین قرار گرفته است. سرهنگ ایوبی، به روایات اهل سنت نسبت به مسئله غدیر اشاره کرد و گفت: برخی از بزرگان اهل سنت به صراحت در روایاتی که آورده اند به مسئله روز غدیر و بزرگداشت امیرالمومنین ( ع ) توسط پیامبر ( ص ) اشاره کرده اند که تمامی آن در کتاب غدیر قلب اسلام آورده شده است. ایشان عنوان کردند: مهمترین مسئله در روز غدیر بزرگداشت در محافل عمومی جامعه است. امروزه شیعه علی ( ع ) باید آنقدر تعصب و وفاداری خود را به اسلام و امیر مومنانش نشان دهد که اگر قرار است در این روز ثوابی را متحمل شود در مراسمات عمومی و جمعی باشد تا ارزش این روز توسط شیعیان به جهانیان نشان داده شود. همچنین سرهنگ ایوبی فرا رسیدن عید غدیر خم را به تمامی شیعیان، علی الخصوص بسیجیان و پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض نمود.

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید