اخبار

حضور مسئول یسیج کارگری ایلام در شهرک های صنعتی

دیدار و بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امیرالمومنین(ع) با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، ایوبی ، مسئول این سازمان از شرکت شهرک های صنعتی استان بازدید و با جناب آقای مهندس اسماعیلی مدیر عامل این شرکت به گفت و گو پرداخت. طی این جلسه در ابتدا سرهنگ ایوبی در خصوص اهمیت بسیج در حوزه کارگری و تشریح برنامه های سازمان و همچنین کمک به رونق تولید و پتانسیل بالای بسیج در حوزه کارگری سخنانی را عنوان کرد.

همچنین وی خاطرنشان کرد که تمامی واحدهای تولیدی و شرکت های زیر ربط بایستی در خصوص پروژه مسئله یابی حوزه کارگری تحت عنوان شناسایی و اولویت بندی مشکلات کارگران و، دستگاهها و شرکت های تولیدی عزم خود را جزم کرده و نهایت توان خویش را در جهت پیش برد این موضوع مهم در زمینه همکاری با تیم تحقیقات بکار گیرند.

وی افزود، یکی از مسائل مهم در حوزه کارگری توجه ویژه به حلقات صالحین در سطح کارخانجات ، شرکت ها و واحدهای تولیدی است که نیاز به توجه بیشتری دارد.

پس از ایشان اسماعیلی مدیر عامل این شرکت ضمن خوش آمد گویی و تحسین تلاش های بی وقفه بسیج حوزه کارگری از برنامه های این سازمان با رویی باز استقبال و عنوان کرد :

این شرکت در حد توان خود در زمینه های مختلف از جمله مسائل فوق الذکر و مهم تر از همه در خصوص کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل زده همکاری لازم را بعمل خواهد آورد.

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید