اخبار

بازدید از پایگاه مقاومت بهزیستی استان

حضور فرماندهان حوزه های مقاومت در اداره بهزیستی ایلام

اجرای طرح های بسیج در اداره بهزیستی

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان، سرهنگ ایوبی مسئول این سازمان فرماندهان حوزه های مقاومت را در بازدید و نظارت بر امور پایگاه مقاومت بهزیستی استان همراهی کرد.

در خلال این بازدید جلسه ای با حضور جناب آقای مداحیان فرمانده پایگاه، جناب سرهنگ الفتی جانشین فرمانده سپاه ناحیه و همچنین جناب سروان قاسم زاده فرمانده حوزه مقاومت شهید رضایی نژاد برگزار شد. در ابتدای جلسه سرهنگ ایوبی سخنانی را در خصوص حضور فعال بسیج در ادارات مختلف بیان کرد و بسیج را مایه قوت قلب ادارات در امور مختلف دانست.

پس از ایشان سرهنگ الفتی در ابتدا هفته دولت و روز کارمند را تبریک و سخنانی را در خصوص بسیج و خدمات رسانی آن ایراد فرمود و بسیج را مصداق کامل خدمات رسانی چه در زمان جنگ و چه در زمان صلح دانست. همچنین ایشان بر اجرای طرح های بسیج از جمله: اخوت کارگری و کارفرمایی ، شیفت ایثار، هیات های اندیشه ورز، جلسات صالحین، جشنواره ابتکارات ، طرح ایران یار و ... تاکید ویژه داشته و پایگاههای مقاومت را موظف به اجرای این طرح ها در سطح ادارات و، کارگاهها و واحدهای تولیدی دانست.

در پایان جلسه مداحیان فرمانده پایگاه نیز گزارشی از عمل کرد چند ماهه اخیر پایگاه را ارائه داد و برنامه های پایگاه در روزهای آتی را به شرح زیر اعلام کرد:

1. اجرای برنامه های دفاعی در سال جاری

2. اجرای جلسات صالحین

3. برنامه های ویژه در هفته دفاع مقدس

4. برگزاری برنامه های دهه محرم با محوریت برنامه های دفاعی

 

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید