اخبار

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین (ع) عنوان کرد؛

تشریح برنامه های روز قشر کارگری در ایلام

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام برنامه های اجرایی گرامیداشت روز قشر کارگری را تشریح کرد.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در گفتگو با خبرنگار بسیج کارگری گفت: کاراگران را باید مهمترین قشر جامعه دانست چون با تلاش و زحامت بی وقفه چرخ صنعت را به حرکت دراورده و باعث حرکت اقتصاد و پیشرفت در این حوزه هستند.

وی ادامه داد: بسیج ککاگری نیز با هدف ایجاد انسجام بعنوان بازویی در جهت کمک به این حرکت تشکیل شده و با برنامه ها و آموزش های لازمی که در دستور کار داشته در خدمت اشتغال، تولید و قشر زحمت کش کارگران است.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین (ع) با گرامیداشت روز تشکیل بسیج کاگری افزود: این قشر روز نهم ارزبهشت و همزمان با تدفین شهید برونسی از دولاروان هشت سال دفاع مقدس با هدف ایجاد همبستگی و انسجام در میان قشر کارگری تشکیل شد و هرساله این روز با ویژه برنامه هایی گرامی داشته می شود.

ایوبی با تشریح برنامه های این روز در ایلام اظهار داشت: بسیج کارگری ایلام با توجه به حجم برنامه های اجرایی از قبل به پیشواز این روز رفته و با ویژه برنامه هایی از جمله برگزاری اردوی زیارتی، مراسم پرفیض زیارت عاشورا، جلسه بصیرتی با تبیین شعار سال و همچنین سرکش از خانواده شهدا و برگزاری کمیسیون کارگری در استانداری ایلام این ایام را گرامی داشته است.

وی برگزاری نشست خبری با حضور مدیرکل کار استان و اصحاب رسانه و همچنین مسابقه چندجانبه فوتسال در مجموعه کاگری ایلام را از دیگر برنامه های اجرایی عنوان داشت.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین (ع) در ادامه تصریح کرد: برای روز گرامیداشت قشر ویژه برنامه تجلیل از کارگران نمونه در دستور کار بوده که این برنامه با حضور نماینده وزارت کار، استاندار ایلام و مدیران کل ادارات در روز شنبه برگزار خواهد شد.

ایوبی در پایان عنوان کرد: دیدار با امام جمعه و غبارروربی مزار شهدا از دیگر برنامه ها اجرایی بوده که این ایام انجام خواهد گرفت.

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید