اخبار

در هفته کار اتفاق افتاد

تجلیل از فعالان رزمایش نهضت کمک مومنانه توسط بسیج کارگری و کارخانجات استان ایلام به مناسبت هفته کار و کارگر

بحمدالله ثبت رکوردهای خوب تولید الکل و محصولات پتروشیمی و حضور پررنگ در رزمایش های مختلف کمک مومنانه از ابتدای شیوع کرونا تا هم اکنون، این استان را در شرایط بسیار مناسبی قرار داده است و صادر و ساپورت الکل به دیگر استان های همجوار بالاتر از ظرفیت اسمی می تواند دلیل روشنی بر این مدعا باشد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری استان، مراسم تجلیل از مدیران عامل شرکت پتروشیمی ایلام و کارخانه کیمیاگران (الکل سازی) بدره، در هفته کار و کارگر با حضور سردار فرماندهی محترم استان و سرهنگ جهانپور مسئول سازمان بسیج کارگری استان، در سالن جلسات ساختمان فرماندهی برگزار شد.
در این مراسم، سردار شاکرمی ضمن ستایش همت بلند و روحیه تعهد و جهادی مدیران عامل شرکت پتروشیمی و الکل سازی بدره، خاطر نشان کردند: بحمدالله ثبت رکوردهای خوب تولید الکل و محصولات پتروشیمی و حضور پررنگ در رزمایش های مختلف کمک مومنانه از ابتدای شیوع کرونا تا هم اکنون، این استان را در شرایط بسیار مناسبی قرار داده است و صادر و ساپورت الکل به دیگر استان های همجوار بالاتر از ظرفیت اسمی می تواند دلیل روشنی بر این مدعا باشد.
در ادامه این جلسه آقای جهانپور مسئول سازمان بسیج کارگری گفتند: انتظار همیشگی ما این است که همچنان در کنار یکدیگر و به عنوان هموطن هم، با حفظ روحیه تعهد و مسئولیت پذیری و با تکیه بر کار اخلاق مدارانه و عاشقانه، بتوانیم روند کمک به مردم آسیب دیده را به سمت تعالی حفظ کرده و سرعت ببخشیم.
شایان ذکر است، که در این مراسم آقای عبدخانی مدیر عامل کارخانه الکل سازی بدره،و مهندس نجفی مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام به نقطه‌نظرات خود پرداختند و عنوان داشتند, خدا را شکر در طول این سال ها کارهای بسیار بزرگی را با کمک یکدیگر به سرانجام رسانده ایم و همچنان کارهای مهمی مانده است که یقین دارم اینها نیز با همت ستودنی عزیزان به زودی فتح خواهد شد.
شایان ذکر است در پایان این مراسم، از این دو بزرگوار بخاطر حضور پررنگ در رزمایش های مختلف کمک مومنانه، با اهداء لوح یادمان و قرآن نفیس تقدیر بعمل آمد.

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید