اخبار

جلسه فرمانده سپاه امیرالمونین(ع) استان و سازمان بسیج کارگری با مدیر کل بهزیستی ایلام

آمادگی سازمان بسیج کارگری و سپاه ایلام برای مشارکت در پویش همدلی مومنانه

تعدادی سبد غذایی به ارزش هر بسته یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار ریال شامل «برنج، روغن، مرغ، رب و ماکارونی» برای توزیع بین مددجویان و توانخواهان در اختیار اداره کل بهزیستی استان ایلام قرار خواهد گرفت.

در نشست مدیر کل بهزیستی ایلام با فرمانده سپاه امیرالمونین(ع) استان، سردار شاکرمی برای مشارکت در پویش همدلی مومنانه ویژه مددجویان بهزیستی این استان اعلام آمادگی کرد. به گفته وی، در گام نخست با کمک سازمان بسیج کارگری استان ، تعدادی سبد غذایی به ارزش هر بسته یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار ریال شامل «برنج، روغن، مرغ، رب و ماکارونی» برای توزیع بین مددجویان و توانخواهان در اختیار اداره کل بهزیستی استان ایلام قرار خواهد گرفت. وی اظهار کرد: این بسته ها نخستین اقلام اهدایی سپاه بوده و در مرحل بعدی نیز این کمکها تداوم خواهد داشت. مدیر کل بهزیستی ایلام نیز در این دیدار با تقدیر از مشارکت سپاه در این طرح ملی خواستار مشارکت افراد خیر متمکن برای مشارکت در پویش همدلی مومنانه شد. به گفته زهرا همتی، در اجرای این طرح که از ابتدای ماه ضیافت الهی آغاز شده تاکنون بسته های غذایی متعددی بین مددجویان نیازمند زیر پوشش توزیع شده است. وی افزود: این پویش بصورت سراسری توسط سازمان بهزیستی کشور راه اندازی و در قالب آن روشهای مشارکت مردم برای کمک به مددجویان بهزیستی ارایه شده است.

سرهنگ ایوبی هم ضمن تقدیر و تشکر از سردار شاکرمی عنوان کرد که بسیج کارگری از همه ظرفیت خود و مجموعه تابع استفاده خواهد کرد تا بتواند بخش اعظمی از سبد های کالای معیشتی مد نظر را تامین کند و در اختیارر مددجویان قرار دهد.

اضافه کردن دیدگاه جدید