18 تير 1399 - 09:16
فعالیت گروهای جهادی و برپایی شیفت ایثار عقب ماندگی‌های کاری را جبران میکند
با اتخاذ تصمیمات درست و کمک بسیجیان عزیز و همچنین برگزاری جلسات با مدیرعامل و کارفرمایان از اخراج کارگران جلوگیری خواهد شد.
15 تير 1399 - 11:32
مدیرعامل پالایشگاه گازایلام :
تشکیل جلسات کمیته سلامت با موضوع پیشگیری از ویروس کرونا، جمع آوری دستگاه‌های ثبت اثر انگشت و جایگزین آن با سیستم فیس آی دی، انجام تب سنجی از کلیه کارکنان در گیت‌های ورودی، تهیه مواد شوینده، گندزدا، ممانعت از ادامه کار کارکنان با بیماری زمینه‌ای و بیماری‌های تنفسی، تنها بخشی از اقدامات انجام شده در این واحد صنعتی می‌باشد.
10 تير 1399 - 09:19
خانمحمدیان مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام خبر داد
این تسهیلات برای ۱۴ رسته شغلی که بیشترین آسیب از شیوع ویروس کرونا را متحمل شده و دارای لیست بیمه در قالب کارفرمایی یا خویش فرمایی هستند در نظر گرفته شده است
08 تير 1399 - 01:53
رئیس مطالعات انرژی و تحلیل سیستم های پالایشگاه گاز ایلام:
ممیزی مستقل سیستم های مدیریتی حوزه HSE توسط نهاد گواهی دهنده مطابق برنامه زمانی از پیش تعیین شده انجام شده است.
07 تير 1399 - 01:54
استاندار ایلام خبر داد
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در نشست شورای مهارت استان که با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرف‌های کشور برگزار شد گفت: گسترش مهارت آموزی در استان خصوصا در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی میتواند خوداشتغالی آنان را به همراه داشته باشد.
03 تير 1399 - 09:11
شکرالله شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام خبر داد
امروز کارگر و کارفرما به عنوان شریک اجتماعی دولت بوده و به طور قطع در این شرایط اقتصادی، مشکلاتی برای این قشر به وجود آمده است و یکی از این اقشار که بیشترین آسیب بر آن وارد می‌شود، کارگران هستند.
01 تير 1399 - 12:13
کمیسیون کارگری استان با حضور ریس بسیج گارگری یرگزار شد
استان ایلام به دلیل وجود شرکت های بزرگ نفتی و پتروشیمی و گاز یک استان کارگری است انتظار هست در این زمینه برنامه ریزی لازم برای رفع مشکلات این قشر پویا و فعال بعمل آید.
27 خرداد 1399 - 09:24
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای ایلام خبر داد
شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام نیز گفت پیمانکارانی که به بهانه عدم وجود نیروی ماهر بومی اقدام به استخدام کارگران غیربومی نماید، بر اساس ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه، اجازه بکارگیری نیروهای غیربومی در شرکت های فعال منطقه را نمی دهیم و ساز و کار آن هم ماده ۴۷ قانون برنامه ششم توسعه است.
21 خرداد 1399 - 08:57
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت
کار مطالعات پروژه کاهش آلاینده‌های گوگردی توسط پژوهشگاه صنعت نفت در حال انجام است که با اجرای این پروژه، این واحد صنعتی به یکی از پالایشگاه‌های برتر کشور در استانداردسازی خروجی آلاینده‌های هوا تبدیل می‌شود.
21 خرداد 1399 - 08:43
امید نیازیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه بسیج کارگری اظهار داشت
برای مشمولینی که تاریخ بیکاری آنها اسفند ماه ۹۸ بوده مبالغی از سوی خزانه داری کل از حساب تامین اجتماعی کسر و به حساب این افراد واریز شده است.

صفحات